Швейцарія з 2025 року заборонить носитити паранджу в громадських місцях.


З 1 січня 2025 року в Швейцарії буде введено заборону на носіння паранджі в громадських місцях. За порушення цієї заборони загрожує штраф до 1 тис. швейцарських франків ($1 144). Про це повідомило уряд Швейцарії.
Заборона на носіння паранджі не поширюється на літаки, дипломатичні та консульські установи, а також місця поклоніння та священні місця.
Також дозволяється закривати обличчя з причин здоров'я і безпеки, місцевих звичаїв або погодних умов. Паранджі також будуть дозволені з мистецьких та розважальних міркувань, а також для реклами.
Дозволено носити покриття, необхідне для особистого захисту при здійсненні свободи вираження поглядів і зібрань за умови, що це буде схвалене відповідальним органом.
У 2021 році учасники референдуму підтримали заборону на носіння одягу, що приховує обличчя. За даними національного телемовника SRF, більшість учасників голосування підтримали цю заборону.
Після теракту у червні 2019 року уряд Тунісу заборонив закривати обличчя в державних установах. Також в Нідерландах заборонено носити одяг, що приховує обличчя.
Читайте також
- «Нехай буде мир». Перша заява нового Папи Римського Лева XIV (відео)
- Американець, який у 2023 році став кардиналом. Що відомо про нового Папу Римського Роберта Прево
- Трамп привітав першого в історії американського Папу Римського
- Підсумки Другої світової. Історик назвав найбільш постраждалу державу-учасницю
- Новим Папою Римським став кардинал зі США Роберт Френсіс Прево
- Гетманцев пояснив, чому Податковій зарано довіряти банківську таємницю