«Ганебний вчинок». Скелетоніст Гераскевич прокоментував зміну громадянства гімнастом Ковтуном.


Український скелетоніст висловив свою думку щодо зміни громадянства гімнаста Ковтуном та його тренеркою
Лідер українського скелетону, Владислав Гераскевич, в інтерв'ю "Главкому" розповів про своє ставлення до того, що гімнаст Ілля Ковтун та його тренерка Ірина Горбачева змінили громадянство.
За словами Гераскевича, Ковтун та його тренерка отримали значну фінансову підтримку з державного бюджету, і він вважає, що це ганьбить Батьківщину, особливо в умовах війни.
Гераскевич підтримує цю думку і вважає, що багато людей збільшують його глядацьку аудиторію.
Раніше відомо було, що Ковтун та Горбачева отримали 8,5 млн грн з державного бюджету, проте ця сума включає лише призові гроші за перемоги на міжнародних змаганнях.
Додаткові фінансові виплати з інших джерел не були враховані. Крім того, Гераскевич зазначив, що Ковтун раніше представляв спортивну команду Збройних сил України.
Нещодавно стало відомо, що Ковтун подав документи на отримання громадянства Хорватії, а його тренерка також розглядає цю можливість. Хорватська гімнастична федерація позитивно відреагувала на ці заяви.
Ілля Ковтун є відомим гімнастом, який здобув срібну медаль на Олімпіаді у Парижі. Він також посів два четвертих місця та представляв Україну на Олімпіаді в Токіо.
Читайте також
- У Серії А обрали найкращого гравця березня: яке місце посів Довбик
- Чемпіона світу зі снукеру звинувачують у сексуальному насильстві над дітьми: деталі
- «Барселона» – «Боруссія», «ПСЖ» – «Астон Вілла»: де дивитися матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів
- Футболка легенди «Реалу» ледь не спровокувала конфлікт між гравцями «Арсенала»
- Вперше в історії НХЛ переміг клуб, який відіграв різницю у три шайби за хвилину до кінця гри
- Колишній лікар Марадони у суді розповів про помилки під час лікування футболіста