Зірвати постачання зброї: Росія атакувала камери в Європі та на кордоні України.


Російське військово-розвідувальне управління отримало доступ до 10 тисяч камер в Україні та інших державах
За даними The Guardian, російське військово-розвідувальне управління (ГРУ) змогло отримати доступ до приблизно 10 тисяч камер спостереження на території західних областей України та сусідніх країн. Це було зроблено з метою відстеження військової допомоги, яка надсилається на поле бою.
Опублікована записка від Національного центру кібербезпеки Великої Британії вказує на те, що російський підрозділ ГРУ 26165 отримав доступ до камер, розташованих поблизу залізничних станцій або військових об'єктів. Це дозволило відслідковувати постачання матеріалів, призначених для України.
Злам дозволив би отримати доступ до "миттєвих знімків" зображень з камер
За інформацією британської влади, більшість скомпрометованих камер були в Україні, а також окрема частина в Румунії, Польщі, Угорщині та Словаччині. Решта місць розташування камер, які були атаковані, залишається невідомою.
Розвідка вказує на злочинну діяльність ГРУ 26165
Британська розвідка звинувачує підрозділ ГРУ 26165 у ряді кібератак, спрямованих на організації в країнах НАТО. Вони отримали доступ до відеоматеріалів шляхом шкідливих кібератак з метою викрадення конфіденційної інформації та паролів для входу в системи.
Крім того, підрозділ ГРУ 26165, відомий також як APT 28 або Fancy Bear, намагався отримати доступ до приватних відеокамер у ключових зонах для моніторингу транспортування матеріалів в Україну. Британська розвідка радить компаніям, які допомагають Україні, посилити свої заходи безпеки перед подібними атаками у майбутньому.
Читайте також
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати
- Інструмент для Трампа: Грем розповів про плани Сенату розглянути найпотужніші санкції проти Росії
- Військова допомога Україні може зрости: єврокомісар назвав конкретні цифри
- Правило 30 днів запровадили для українців у Польщі: можна втратити все
- "Безкоштовний роумінг" в ЄС виявився з каверзою: кому з українців доведеться доплачувати