Зеленський назвав міста, які хотіла окупувати Росія 2024 року.


Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна успішно відстояла себе від трьох операцій РФ щодо окупації східних міст восени-зимою 2024 року. Він висловив подяку мешканцям Харкова, Сум і Запоріжжя за їх стійкість та витримку під час цих подій.
"Осінь-зима 24 року - це зрив трьох операцій Російської Федерації з окупації Харкова, Сум і Запоріжжя. І я вважаю, що тут молодці насамперед воїни. Усі молодці. Держава це пройшла у 24 році", - наголосив глава держави.
Зеленський також висловив свої сподівання на підтримку новообраного президента США Дональда Трампа в урегулюванні конфлікту з Росією. Він вірить, що Трамп може допомогти зупинити Путіна. Президент додав, що Україна підтримує постійний контакт з Америкою на вищому рівні, зустрічі відбулися з керівником Офісу президента, міністром закордонних справ та міністром оборони.
Читайте також
- Вибухи в Росії та удари по Харкову та Запоріжжю. Головне за 22 квітня
- Президент зустрівся із членами Всеукраїнської ради церков: що обговорювали
- Зеленський висловився про умову для переговорів з РФ, "визнання Криму російським" та зустріч з Трампом у Ватикані
- Зеленський повідомив про жертви російських ударів та повторив пропозицію до Кремля
- Зеленський слідом за Трампом зібрався на похорон Папи Римського