Ворог вдарив по Сумщині: є постраждалі та руйнування.
31.05.2025
2584

Журналіст
Шосталь Олександр
31.05.2025
2584

Ракетний удар по Сумській області
У ніч на 31 травня ворог здійснив ракетний удар у Недригайлівській громаді Сумської області. Про це повідомила Сумська обласна адміністрація.
За їхніми даними, в результаті обстрілу постраждала житлова зона, а також були пошкоджені складські приміщення. Є інформація про поранених, одна людина вже отримала медичну допомогу на місці.
Повідомляється, що є пошкодження у житловому секторі, зруйновані складські приміщення внаслідок обстрілу.
Наразі не уточнено, на якій саме території в області сталися вибухи. Поліція розслідує подію, щоб з'ясувати всі обставини.
Новина доповнюється...
Повідомлення про ракетний удар по Сумській області свідчить про загострення ситуації на сході України та небезпеку для мирного населення. Поліція та військові продовжують розслідування для встановлення винних у цьому акті агресії.
Підсумок: У ніч на 31 травня ворог влаштував ракетний удар у Недригайлівській громаді Сумської області, що спричинило пошкодження житлових будинків і складів. Поліція та військові здійснюють розслідування, щоб встановити винних у цій агресії.Читайте також
- Зеленський забрав громадянство в Онуфрія. Юристи пояснили, які будуть наслідки для митрополита
- У Німеччині перекинувся автобус, серед пасажирів – українці
- «Українські вертольоти» заявляють про атаку. До президента звернувся колектив компанії, ветерани та родини загиблих військових
- Відпочинок в горах 2025: шість ідей для відпустки в Карпатах
- РФ накрила негода: Петербург під загрозою повені, в Омську – ураган
- Громадська антикорупційна рада при Міноборони щодо Defence City: наполягаємо на необхідності доопрацювати законопроєкти