Воїни ЗСУ вдарили по російському полігону на Херсонщині (відео).


Українські військові вразили скупчення російських окупантів на тренувальному полігоні
Оператори 14-го окремого полку БпАК разом із ОСУВ "Таврія" провели удар по скупченню російської піхоти на одному з тренувальних полігонів на Херсонському напрямку. Про це повідомлено на офіційному сайті 14 Окремого Полку БпАК.
За допомогою касетних боєприпасів було знищено близько 30 окупантів.
"Помста настигла росіян", - написали бійці.
Командувач Сухопутних військ, генерал Драпатий, підтвердив удар по полігону на Дніпропетровщині та оголосив перевірку. Раніше у соцмережах з'явилися повідомлення про удар по полігону "Новомосковський", де знаходилась одна з бригад ЗСУ. Відео, оприлюднене Міноборони РФ, показує приліт касетної боєголовки до скупчення особового складу, кількість жертв поки не відома.
Генерал Драпатий висловив співчуття родинам загиблих та побратимам, а також всім, хто знав воїнів. Він зазначив, що очікував на перші дані, щоб не бути голослівним. Він також наголосив, що буде вимагати найсуворішого покарання для тих, хто нехтує безпекою військових, затягує їх у застарілі процедури.
Державне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадження щодо загибелі та поранення українських військових в результаті ракетного удару по полігону на Дніпропетровщині.
Наразі триває 1105-й день повномасштабної війни в Україні.
Читайте також
- Протести проти політики Трампа у США: головне за ніч
- Митрополит Епіфаній привітав українців з Великоднем (відео)
- На Вінниччині сталась смертельна ДТП
- Лінія фронту станом на 19 квітня. Зведення Генштабу
- Повернення полонених: Лубінець розповів, кого вдалося забрати поза обміном
- Путін оголосив великоднє перемир'я