Відключення світла 3 серпня: «Укренерго» дало прогноз щодо графіків .


Відключення електроенергії не прогнозуються завтра
Завтра, 3 серпня, не буде відключення електроенергії. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".
Компанія рекомендує використовувати потужні електроприлади з 11:00 до 15:00. У разі зміни ситуації буде додаткове повідомлення.
У суботу, 3 серпня, відключення електроенергії не будуть проводитись.
«Завтра, 3 серпня, відключення не будуть здійснюватись. Якщо можливо, радимо користуватись потужними електроприладами з 11:00 до 15:00», - зазначили в компанії "Укренерго".
При зміні ситуації у компанії обіцяють інформувати про додаткові заходи обмеження.
Нагадаємо, що ситуація в українській енергосистемі буде покращуватись. Водночас потрібно зважати на загрозу нових ворожих обстрілів, заявив міністр енергетики Герман Галущенко
До слова, ДТЕК до жовтня планує повернути в роботу 60-70% генерації, яку вона втратила внаслідок російських масових обстрілів навесні цього року.
Крім того, "Укренерго" прогнозує зменшення відключень світла у серпні-жовтні. Голова "Укренерго" Володимир Кудрицький зазначив, що дефіцит електроенергії в енергосистемі України поступово зменшуватиметься протягом серпня, вересня та жовтня, за умови відсутності нових масштабних обстрілів.
Читайте також
- Україна в ООН: Мир можливий лише на справедливих умовах, а не заради параду
- Сили оборони: Окупанти рвуться на кордон трьох областей
- Американський кінорежисер, який підтримує війну в Україні, завітав до Москви
- Келлог заявив, що США та Україна узгодили 22 кроки до потенційної мирної угоди
- Посол Росії в ООН Небензя заговорив про прямі перемовини з Києвом
- Німецькі вчені вказали на шість головних ознак раку