Українці, які проживають у Чехії, активно вступають до легіону в Польщі.


Українці, які живуть в Чехії, стали найбільшою групою рекрутів, які приєдналися до українського легіону, організованого в Польщі. Про це повідомляє Radio Prague International.
Більше півтори тисячі осіб записалися до легіону протягом місяця, після відкриття рекрутингового центру в Любліні. Українці, які проживають у 30 країнах по всьому світу, подали заявки на участь.
Найбільше подань отримали з Польщі і Чехії, а також з Британії, Ірландії, Канади і США.
У центрі планують організовувати виїздні роботи в інших дипломатичних представництвах України в Польщі, зокрема у Вроцлаві, Кракові, Гданську і Варшаві.
Наразі немає планів створення рекрутингових центрів в інших країнах Європи, але така можливість не виключена.
Колишнє Міністерство оборони Чехії заявило, що зараз вивчає польський проєкт з практичного і правового боку, щоб вирішити, чи долучати їх до ініціативи.
Рекрутинговий центр під генконсульством України в Любліні отримав понад 500 заявок від українців з 30 країн для служби в Українському легіоні.
За результатами місячної роботи рекрутингового центру при генконсульстві України в Любліні було подано понад 500 заявок від громадян України, які живуть за кордоном. 90% заявок подали чоловіки, а 10% - жінки. Заявки подали різні люди, включаючи студентів, які готові взяти академвідпустку на період служби в армії, а також старших людей, які працювали в різних сферах. Половина заявок була подана людьми до 25 років.
Польща готова розпочати підготовку перших кількох сотень українських добровольців, які об'єдналися в Українському легіоні.
Читайте також
- В Україні визначили порядок функціонування мережі Центрів нацспротиву
- Водіям пояснили значення загадкових цифр у правах: що обмежує код "78"
- Землетрус у Стамбулі: момент поштовхів потрапив у прямий ефір (відео)
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців