Україна перемогла Чехію в жіночій Лізі націй з футболу.


Жіноча збірна України з футболу продовжує перемагати в дивізіоні B Ліги націй-2025. У матчі третього туру "синьо-жовті" здолали збірну Чехії з рахунком 1:0.
Україна змагається за підвищення у класі в групі B4 разом зі збірними Чехії, Албанії та Хорватії. Після першої частини турніру українська збірна займала друге місце, поступаючись лише Чехії за показниками.
У квітні українки мають провести два матчі проти збірної Чехії. Перший матч відбувся вдома для українок і завершився з рахунком 1:0 на користь України.
Проходження матчу
Українки мали можливіть відкрити рахунок на 28-й хвилині, але Вероніка Андрухів не встигла замкнути атаку. Перший тайм закінчився безгольовим.
На початку другого тайму чеська команда створила небезпечний момент, але українська воротарка Катерина Самсон зіграла важливу роль і зробила сейв.
На 57-й хвилині Україна забила єдиний гол після контратаки. Ніколь Козлова прорвалася у штрафний майданчик суперниць і зробила передачу на Ольгу Овдійчук, яка забила.
Українки створили кілька небезпечних моментів у компенсований час, але не змогли підвоїти перевагу. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь України.
Ліга націй-2025. Група B4, 3-й тур
Україна - Чехія 1:0
Голи: Овдійчук, 57
Після третього туру українська збірна очолила турнірну таблицю своєї групи.
Група B4: турнірна таблиця
- Україна - 9 очок (3 матчі), 5:2 (різниця голів)
- Чехія - 6 (3), 9:2
- Албанія - 3 (3), 6:7
- Хорватія - 0 (3), 1:10
Щоб підвищитися у класі, українська збірна повинна стати переможцем групи або виграти плейоф з третьою командою з дивізіону А (якщо займе друге місце).
Наступний матч української збірної буде на виїзді проти Чехії. Гра відбудеться 8 квітня о 18:30.
Аналіз: Жіноча збірна України продовжує домінувати в дивізіоні B Ліги націй-2025, здобуваючи третю перемогу поспіль. Українкам вдалося забити єдиний гол у матчі проти збірної Чехії і зайняти перше місце в групі. Наступний матч буде важливим для збірної України, оскільки у разі перемоги вони зможуть підвищитися у класі і перейти до вищого дивізіону.
Читайте також
- Усик потрапив до переліку найбагатших боксерів в історії
- Відбір на чемпіонат світу: лідерка збірної України з гандболу розповіла про стан команди
- ЗСУ ліквідували російського окупанта та майстра спорту з армійського рукопашного бою
- Баскетболістка Коваль, яка грає у США, вирішила змінити команду
- Кубок Біллі Джин Кінг: де дивитися поєдинки жіночої збірної України з тенісу
- Вікенд для легіонерів збірної України: перемогу святкував лише клуб Трубіна