Україна могла б отримати до 15 млрд грн податків від легалізації крипторинку - дослідження.
14.12.2024
1408

Журналіст
Шосталь Олександр
14.12.2024
1408

Україна має потенціал стати провідним криптохабом у Східній Європі
Міністерство цифрової трансформації повідомило, що Україна має значний потенціал стати провідним криптохабом у Східній Європі. Згідно з аналітичною компанією Global Ledger, українці становлять приблизно 2,5% всього світового трафіку віртуальних активів. Протягом останніх чотирьох років, світові біржі заробили 46 млрд грн від української аудиторії.
"Україна могла б отримати 8,34 млрд грн податків від зареєстрованих у державі криптобірж та ще до 6,53 млрд грн від оподаткування доходів громадян, якби крипторинок був легалізований", - зазначено у Мінцифри.
Зазначається, що обсяг надходжень буде залежати від концепцій регулювання та оподаткування, які будуть встановлені у законі щодо легалізації.
Легалізація криптоіндустрії дозволить розвивати ринок швидше і прозоріше. Українські блокчейн-фахівці зможуть працювати вдома, а Україна отримає зовнішні інвестиції для підтримки економіки в умовах війни.
Читайте також
- "Мирні зусилля Трампа": Єрмак зробив важливу заяву в Лондоні
- Чорний маршрут окупації: які судна вивозять українське вугілля з Маріуполя до РФ
- "Припинення вбивств": Зеленський заявив про готовність України негайно припинити вогонь
- Рій дронов атакував завод із виробництва "шахедів" у Росії
- Енергетична допомога: донори вклали 1,2 млрд євро у відновлення української інфраструктури
- Полонені й зниклі безвісти: оприлюднено статистику та шляхи повернення українців