У Волгограді пролунала серія потужних вибухів (відео).


Вибухи в Волгограді: ППО нібито збивала дрони поблизу нафтобази
У ніч на 15 лютого в Волгограді сталася серія сильних вибухів. За інформацією російських Telegram-каналів, згадувалася можливість того, що протиповітряна оборона збивала невідомі дрони, які наближалися до нафтобази у місті.
Місцеві мешканці повідомили, що вибухи почалися орієнтовно о 03:15 за місцевим часом і супроводжувалися яскравими спалахами в небі. Протиповітряна оборона знищувала безпілотники, які підлітали до нафтобази у Красноармійському районі міста. Також були зафіксовані вибухи у Кіровському районі та в населеному пункті Краснослобідськ.
Пізніше з’явилося відео одного з вибухів. Зазначається, що протягом 45 хвилин над містом прогриміло понад 15 вибухів, які тривали безперервно.
Повідомлялося, що внаслідок вибухів спрацювали сигналізації в автомобілях. Проте наразі немає підтвердження цієї інформації та серйозних матеріальних збитків.
До того ж, повідомлялося, що Повітряні Сили Збройних Сил України нанесли удар по ворожому військовому об’єкту поблизу села Єлизаветівка Курської області. За повідомленнями Генштабу ЗСУ, в результаті удару було знищено опорний пункт взводу 28 стрілецького батальйону 60 окремої мотострілецької бригади ЗС РФ, який використовувався для запуску дронів, що атакували українських захисників у Сумській області.
Раніше Генеральний штаб Збройних сил України також підтвердив ураження нафтопереробного заводу окупантів у Саратовській області РФ. Цей завод випускає бензини, мазут та дизельне пальне, які використовуються російською окупаційною армією.
Читайте також
- «Кінець» енергетичного перемир'я. РФ вдарила по енергооб'єктах на Сумщині
- У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи
- Верхівки пасок: новий маркетинговий тренд чи виклик традиціям? Роз'яснення митрополита Драбинка
- Туристам загрожує штраф у 2,5 тис євро за шльопанці у регіоні Італії
- Кишеньковий годинник пасажира «Титаніка» виставлено на аукціон
- У кожному регіоні створять центри підготовки до національного спротиву: що про них відомо