У Вінниці вчитель вилаяв та вдарив учня під час уроку.

Вчитель вилає та вдарює учня
Вчитель вилає та вдарює учня
У Вінницькій громаді розпочали розслідування щодо обвинувачень вчителя історії у побитті учня під час уроку. Кримінальне провадження розпочато, про це повідомив речник поліції Вінницької області Вадим Кобзар. Інцидент стався 1 квітня, коли десятикласник не відреагував на зауваження вчителя. Вчитель ударив учня та використовував грубу мову. Ювенальна поліція дізналася про цей випадок наступного дня. Відтоді розпочато кримінальне провадження за статтею про побої і мордування. В даний час проводяться слідчі дії та опитуються всі учасники ситуації. Відповідно до слов директорки міського департаменту освіти Оксани Яценко, вчителя відсторонено від роботи. Згідно до цієї ситуації, вчителю можуть загрожувати пробаційний нагляд або обмеження волі до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк. Інцидент стався у Вінницько-Хутірському ліцеї. Виконуюча обов'язки директора Олена Грабчук повідомила, що вчитель працював у цьому ліцеї з 2018 року і раніше подібних конфліктів не виникало. Незважаючи на це, директорка зауважила, що учень спровокував вчителя. Вона також відзначила, що вчитель має авторитет серед учнів та колег.
Це вперше сталося з вчителем і взагалі в нашому навчальному закладі. Ми знаємо цього вчителя як гарного спеціаліста. Він має авторитет і серед дітей, і серед колег. Відомо, що учень спровокував вчителя. Ми не виправдовуємо вчителя тому, що він дійсно вчитель порушив норми педагогічної етики
За інформацією журналістів, після інциденту учень не відвідує школу через хворобу. За останні 10 місяців поліція зафіксувала понад 200 випадків цькування у школах. Більшість порушників - це підлітки у віці з 14 до 16 років. Раніше Верховна Рада підтримала законопроєкт про безпеку в загальноосвітніх закладах. Згідно з новим законом, керівники шкіл повинні здійснювати профілактику, щоб запобігти порушенням учнями закону. Крім того, Міністерство освіти і науки запровадило можливість швидкого повідомлення про випадки булінгу. Тепер учень або його батьки можуть заповнити коротку анкету та надіслати електронну скаргу, залучивши до розв'язання проблеми керівництво школи та, за потреби, поліцію.

Читайте також

Реклама