The Telegraph назвав ключову ціль літнього наступу РФ.

The Telegraph назвав ключову ціль літнього наступу РФ
The Telegraph назвав ключову ціль літнього наступу РФ

Російські війська готуються до утримання Донецької області

За даними порталу "Главком", російські війська мають намір повністю окупувати Донецьку область у літній період, зокрема, взяти під контроль місто Костянтинівка. Українські війська намагалися посилити свою присутність у регіоні, але просування росіян завадило їм.

Штурм Костянтинівки у небезпеці

Місто Костянтинівка розташоване на важливому перехресті автомобільних та залізничних шляхів, тому його втрата може серйозно ускладнити оборону в Донецькій області. Українські військові не виключають можливості втрати міста, але наголошують, що Росія зазнає втрат у міських боях.

Повідомлення, що надійшло до нашої редакції, свідчить про те, що ситуація в Донецькій області дуже напружена, і українські військові готові до серйозних бойових дій для захисту території. Незважаючи на загрозу окупації, українська армія демонструє високу готовність до оборони своїх позицій.

Подана новина розповідає про плани російських військ окупувати Донецьку область, зокрема місто Костянтинівка, і про напружену ситуацію в регіоні. Українські військові готові до відстоювання своїх позицій, незважаючи на серйозні загрози.

Читайте також

Реклама