Супермаркети оновили ціни на ковбасу та сир у лютому: скільки заплатять українці.
06.02.2025
1803

Журналіст
Шосталь Олександр
06.02.2025
1803

Ціни на ковбасу та сир зросли на початку лютого
За даними порталу Мінфін, на початку лютого ціни на ковбасу та сир зросли у супермаркетах.
Ковбаса та сир є важливою складовою сніданку та перекусу для багатьох українців. Вони також часто зустрічаються на столі протягом дня. Давайте розглянемо, як змінилися їх ціни станом на 5 лютого.
Більшість популярних видів вареної ковбаси подорожчали. Наприклад, ціна на ковбасу "Алан" знизилася з 423,13 до 415,02 гривень за кілограм. Ковбаса "Ашан" подорожчала трохи - з 341,15 до 344,90 гривень за кілограм. Але найдорожчою стала ковбаса "Глобино" - вартість зростла з 294,42 до 319,00 гривень за кілограм.
Також варто відзначити зміни цін на сир. Голландський сир "Звени Гора" у кілограмовому фасовці трохи подешевшав - з 530,63 до 520,19 гривень за кілограм, а упаковка по 285 грамів зробилася дешевшою з 154,42 до 139,00 гривень. Сир "Камо" (50%) показав помітне зростання вартості - з 453,48 до 508,33 гривень за кілограм.
Раніше було повідомлено, що Україна задовольняє лише третину внутрішнього попиту на важливий овочі.
Читайте також
- Цитрусовий сюрприз: як змінилися ціни на банани, апельсини та лимони влітку
- Назад дороги не буде: ЄС поставив крапку в питанні російського газу
- Бензин по 65 гривень і вище: експерт попередив водіїв про стрибок цін
- Пенсійні війни: українці масово оскаржують скорочення пільгових пенсій
- Трамп зберіг невизначеність щодо ударів по Ірану, Хаменеї відкинув "капітуляцію"
- Виплати отримали ще не всі: ПФУ сказав, чи варто турбуватися українцям щодо пенсій та субсидій