Скільки українських біженців лишилося в Ізраїлі. Названо цифру.


Унаслідок нападу ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня залишилося близько 12-13 тисяч українців, які мають в Ізраїлі родичів або близьких друзів. Про це повідомив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук у інтерв'ю "Главкому".
Згідно з його словами, українцям продовжують туристичні візи, надається право на роботу та оплачується медичне страхування для людей похилого віку за рахунок держави.
Для Ізраїлю це чимало", - наголосив дипломат.
Корнійчук зауважив, що зараз триває пошук статусу, який дозволить українцям отримати недепортаційну візу у паспорті. Він вважає, що саме з цієї причини багато людей виїхали до Європи, оскільки там надається кращий статус.
Ізраїль набагато відкритіший до України
Нагадаємо, Ізраїль став набагато відкритішим до співпраці з Україною. Українським біженцям надається безпрецедентна допомога, зокрема продовжуються туристичні візи та надається право на роботу. За словами посла, кількість українських біженців в Ізраїлі трошки зменшилася в останній час.
Також на початку року Ізраїль вирішив розширити допомогу для українських біженців.
До слова, у січні Служби безпеки Ізраїлю та Єгипту відмовилися надати дозвіл на евакуацію для 29 громадян України, які були подані у списках від посольства. Євген Корнійчук пояснив, що причини такої відмови очевидно полягають у "певних безпекових питаннях щодо цих осіб".
Читайте також
- Атака на Харків: десятки постраждалих, зруйновані будинки, пошкоджено лікарню
- Індія готує удар протягом 24-36 годин. Пакистан заявив про загрозу атаки
- Ворог атакував Дніпро дронами: є жертва, виникли пожежі (відео)
- Збереження культурної спадщини: в Україні оновлюють систему підготовки реставраторів
- Ворожі дроні масовано атакували Харків: десятки постраждалих (оновлено)
- Президент попередив про можливу загрозу з Білорусі цього літа