Сили оборони уразили склади боєприпасів у Брянській області.


Бойовики з Сил оборони України в ніч на 10 листопада напали на склади зі зброєю і боєприпасами в Брянській області Росії. Таку інформацію надала прес-служба Генерального штабу Збройних сил України.
Атака на військову частину у Брянській області pic.twitter.com/qBb87fUyVm
— Главком (@GLAVCOM_UA) November 10, 2024
Генштаб зазначив, що було зафіксовано мінімум вісім вибухів і після цього на території військового об'єкту виникли дві пожежі. Також спостерігалися ознаки вторинної детонації.
Наразі на місці події продовжує горіти вогонь. Результати атаки на об'єкти в Брянській області наразі уточнюються, повідомив Генштаб.
Раніше Міністерство оборони Росії повідомило, що 25 безпілотників були збиті біля Москви. Також в ніч на 10 листопада на Маріупольщині стався вибух на базі російських військ.
Читайте також
- «Яєчками» по «штукатурці». Відома філологиня рознесла вщент колегу, який оголосив фемінітиви необов'язковими
- Київ накриє спека до +26: Гідрометцентр розповів, на яку погоду чекати
- Як можна бути щасливими під час війни? Соціолог пояснив феномен українців
- «Контракт 18-24»: повний перелік бригад, до яких можна долучитися
- Соціолог назвав несподівану перешкоду для повернення українських біженців додому
- В Австралії з гвинтокрила розстріляно 700 коал, аби «припинити їхні страждання»