Рустем Умєров візьме участь у неформальній зустрічі міністрів оборони ЄС .


Міністр оборони України зустрінеться з представниками ЄС
Міністр оборони України Рустем Умєров візьме участь у неформальній зустрічі керівників оборонних відомств країн Європейського Союзу. Зустріч відбудеться 2 квітня у Варшаві.
За даними джерел Суспільного, на зустрічі будуть обговорюватися дві головні теми - допомога Україні та "Біла книга" з питань європейської оборони.
«Держави-члени ЄС вже пообіцяли надати Україні важливу підтримку, але, звичайно, ми знаємо, що потрібно набагато більше. І коли ми зосереджуємося на боєприпасах, ми знаємо, що Україна потребує від нас два мільйони боєприпасів великого калібру. А це приблизно дорівнює сумі у п’ять мільярдів євро у 2025 році», - зазначає неназваний європейський посадовець.
Також під час зустрічі міністри оборони проведуть сесію, присвячену "Білій книзі" і плану "Переозброєння Європи".
Нагадаємо, 19 березня 2025 року Європейська комісія та Високий представник ЄС Кая Каллас представили у Брюсселі "Білу книгу з питань європейської оборони - Готовність 2030".
Раніше, 4 березня, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн представила план ReArm Europe, спрямований на мобілізацію майже 800 млрд євро для зміцнення європейської оборони.
Читайте також
- На Київщині чоловік підірвав гранату — поранено поліціянтів
- У Чернівецькій області зафіксували землетрус — що відомо
- В Одесі виховательку засудили через травму дитини в садку
- Тисячі одеситів сьогодні залишилися без води — яка причина
- Заблукали в болотах — прикордонники піймали туристів-нелегалів
- Помилки водіїв, які руйнують турбодвигун в автомобілі