Прикували себе ланцюгами: У Нідерландах екоактивісти намагалися зупинити круїзне судно.


Екоактивісти руху Extinction Rebellion в Нідерландах заблокували шлюзи в місті Еймейден, щоб привернути увагу до забруднення навколишнього середовища круїзними суднами. Четверо демонстрантів прикувалися ланцюгами до шлюзів, але їх звільнила поліція.
У той же час, мешканці Еймейдена провели контрдемонстрацію проти дій екоактивістів, закликаючи їх не втручатися в справи міста.
Кліматичні активісти облили картину Ван Гога
Кліматичні активісти з руху Just Stop Oil знову облили картини Вінсента Ван Гога. Це сталося декілька годин після того, як двох активістів засудили до тюремного ув'язнення за аналогічні акції протесту проти картин художника.
Також в Великій Британії було винесено вирок активісткам з руху Just Stop Oil, які облили супом картину Ван Гога "Соняшники" у Національній галереї в Лондоні. Обох жінок засудили до ув'язнення.
Крім того, екоактивістки провели протести у музеї Стокгольма, розмазавши фарбу по картині французького художника Клода Моне "Сад художника у Живерні" у Національному музеї.
Читайте також
- ISW: Кремль взявся виховувати покоління війни через патріотичні програми
- У Колумбії сталась серія терактів: щонайменше семеро загиблих, десятки поранених
- Кінець спеки вже завтра: куди увірвуться грози, град та сильні зливи
- Переговорник Путіна Дмітрієв виявився партнером дружини нардепа від «Слуги народу» (документи)
- Киянам виплатять до 40 тисяч гривень: хто зможе отримати допомогу
- Популярний острів у Греції після землетрусів не приваблює туристів