Оборонні компанії України та Швеції підпишуть угоду про співпрацю.


Заступник міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч з директором управління випробувань та оцінки технічних систем шведської урядової постачальної агенції FMV Йоганом Аксельссоном.
Боєв наголосив, що регулярні візити делегації зі Швеції є добрим знаком у розвитку співпраці і партнерства між країнами. Вони домовилися про створення двосторонньої угоди для підтримки спільних проектів у галузі оборонно-промислового комплексу і обговорили пріоритетні вироби, які будуть випускати.
"Звичайно ж, ППО та боєприпаси залишаються пріоритетами України. Особлива необхідність - розвиток дальньої бойової здатності", - зазначив Боєв.
Аксельссон повідомив, що очікується позитивне рішення уряду Швеції щодо надання нового пакету військової допомоги Україні, який стане найбільшим від початку вторгнення РФ. Він також зазначив про намір інвестувати в українське виробництво оборонної техніки для збільшення дальньої бойової здатності.
Україна і Швеція також домовилися про деталі реалізації контрактів на виробництво шведських бойових машин CV-90. Планується партнерство для технічного обслуговування та ремонту цих бронемашин в Україні.
Також вони обговорили питання забезпечення стійкого зв'язку на полі бою для операцій Збройних Сил. У Швеції вже є ефективні засоби супутникового зв'язку.
Читайте також
- Канада запровадила санкції проти тренерки коханки Путіна
- Російська ракетна програма по суті складається з пропаганди - експерт
- Проросійський центр культури в Берліні обходиться Німеччині у €70 тис. на рік
- Трамп заявив про повний контроль США та Ізраїлю над іранським повітряним простором і зажадав капітуляції Тегерана
- Пенсійні виплати для військовослужбовців із інвалідністю: що важливо знати
- ЦПД пояснив, навіщо РФ системно відключає мобільний інтернет у регіонах