Нардеп Дубінський у СІЗО змінив зачіску (фото).


Народний депутат України Олександр Дубінський, якого підозрюють у державній зраді, змінив зачіску під час перебування в СІЗО.
На відео, яке він опублікував у Facebook, помітно, що його волосся відросло і зачіска втратила бездоганність. У новому відео Дубінський російською мовою розповідає "шокуючу правду про ситуацію на фронті".
Раніше Дубінський був ретельний щодо своєї зачіски.
Зараз народний депутат знаходиться під вартою. Екснардеп та колишній прокурор втекли за кордон, де переховуються від правосуддя.
Раніше ДБР та СБУ викрили новий факт сприяння Дубінським та його помічником незаконному перетину кордону іншої особи.
Після розслідування ДБР було закінчено розслідування щодо Дубінського та його спільників, які вчинили держзраду у складі злочинної організації.
Читайте також
- Жінка вимагала з батька гроші та виганяла з дому — вирок суду
- Проїзд скасовано — кого можуть зупинити на вході в метро в липні
- Спадкове право у 2025 році — про які нюанси не знають українці
- Пенсії до 100% від середньої зарплати — хто має право
- У Харкові жінка виготовляла порноконтент — що вирішив суд
- В Росії у кафе познущалися над дівчиною з аутизмом