На Донеччині ЗСУ ліквідували капітана російської хокейної команди.


Українські бійці знищили російських окупантів на Донеччині
12 липня під час битви за Яснобродівку бійці ЗСУ ліквідували капітана хокейної команди "СФЗ" з Сєрова Свердловської області, Валентина Жданова. Він був загарбником, якого вдалося знищити українським захисникам. Прощання з ним відбулося 25 жовтня.
Також бійці ЗСУ знищили ще одного російського окупанта - колишнього футболіста Тимура Осмоловського. За інформацією з Валаамської ферми, де працював Осмоловський, його ліквідували після атаки дрону 25 вересня.
Крім того, бійці ЗСУ знищили головного тренера збірної Кемеровської області з карате Олексія Ходикіна. У його вбивстві залишилися без батька дружина і двоє дочок.
Протягом останніх днів також були знищені командир десантно-штурмового полку ПДВ РФ підполковник Олександр Курін та капітан Олександр Лапшин.
Нагадаємо, що українські силовики також ліквідували російського депутата Госдуми, ексдепутата від Чувашії Володимира Дмитрієва, який воював у складі приватної військової компанії "Вагнер".
Читайте також
- Вперше в історії НХЛ переміг клуб, який відіграв різницю у три шайби за хвилину до кінця гри
- Колишній лікар Марадони у суді розповів про помилки під час лікування футболіста
- Суперкомп'ютер назвав нового головного фаворита Ліги чемпіонів
- «Йому 100% заплатили». Мілевський відреагував на візит Тотті до Росії
- ЗСУ ліквідували бурятського борця, який був батьком трьох дітей
- Вдова трагічно загиблого гравця НХЛ повідомила про народження третьої дитини