Мішина пішла: хто тепер вестиме шоу "Я люблю Україну".


ТЕТ оголосив нову ведучу шоу "Я люблю Україну"
Акторка Дар'я Петрожицька стала новою ведучою патріотичного шоу "Я люблю Україну" на ТЕТ. Вона замінила Ксенію Мішину, яка вела програму протягом чотирьох сезонів. Цю інформацію повідомляє "Хвиля" з посиланням на Instagram офіційну сторінку телеканалу.
Дар'я Петрожицька стала відомою завдяки своїй ролі в серіалі "Встигнути до 30" і цієї весни приєдналася до Олександра Педана та Юрія Ткача як постійний учасник шоу. Для акторки це перший досвід телеведучої.
"Для мене це зовсім новий досвід, бо легше бути персонажем, а не собою. Але я відчуваю підтримку від усіх навколо, і це дуже круто. У нас гарна команда", - сказала Дар'я Петрожицька.
Анонс нової ведучої отримав позитивні відгуки від глядачів в соціальних мережах. Фанати шоу особливо оцінили володіння українською мовою Петрожицької та її харизму. "Неочікувано, але ми безмежно раді, що новою ведучою стала саме Даша", - пишуть глядачі у коментарях. Інші додають: "Це шоу мені подобається ще більше" та "Чудова новина".
У новому сезоні шоу Дар'я Петрожицька разом з колегами буде продовжувати перевіряти знання зіркових гостей про Україну, її культуру, традиції та сучасність.
Підсумок
Читайте також
- Дослідження: COVID-19 робить нас вразливими до інших інфекцій
- Британія збільшить виробництво вибухівки та 155-мм снарядів - ЗМІ
- Іран показав ракетну систему С-300 всупереч заявам США та Ізраїлю про її знищення
- Китай збільшив імпорт російського вугілля
- Чистка в Пентагоні: троє високопоставлених чиновників звільнені за звинуваченнями у новому витоку
- Рада підтримала обмеження деяких пенсій