Мільярдер Баффет позбувся майже половини акцій Apple.


Фонд Berkshire Hathaway, у власності Уоррена Баффета, зменшив свою частку в Apple майже наполовину. Про це повідомили у CNN.
Замість 790 млн акцій, Беркшир Гетевей залишив 400 млн, які оцінюються в $84,2 млрд.
Це не перше скорочення інвестицій Беркшир Гетевей в Apple, ринкова капіталізація якої перевищує $3,3 трлн. За останні три місяці 2023 року Баффет продав 10 млн акцій Apple, а у першому кварталі 2024 року Беркшир зменшив свою частку в Apple на 13%.
Водночас, Berkshire Hathaway оголосив про рекордні грошові активи в розмірі майже $277 млрд у другому кварталі.
Фонд Баффета також володіє значними пакетами акцій у компаніях American Express ($35,1 млрд), Coca-Cola ($25,5 млрд) і Chevron ($18,6 млрд).
За даними дослідження Kantar's BrandZ, американська компанія Apple першою в світі досягла вартості бренду понад $1 трлн.
Регулятори Європейського Союзу заявили, що Apple порушує технологічні правила союзу, не дозволяючи користувачам App Store використовувати альтернативні сервіси.
Читайте також
- Трамп перегляне рішення Маска та його департаменту, попри їх «ефективність»
- «Я хотів би стати наступним Папою Римським», – Трамп здивував заявою
- Захищала «Азовсталь» і пережила полон в Оленівці. Згадаймо Тетяну Садому
- Трамп має намір приєднати Канаду та Гренландію: що думають американці
- Україна в ООН: Мир можливий лише на справедливих умовах, а не заради параду
- Сили оборони: Окупанти рвуться на кордон трьох областей