Мессі назвав найперспективніших молодих футболістів світу.


Ліонель Мессі, який грає за "Інтер Майамі" та збірну Аргентини, склав список 10 найперспективніших молодих футболістів світу. У цей список увійшли гравці з різних клубів та збірних, такі як Ламін Ямаль, Кенан Йилдиз, Ельєс Бен-Сегір, Антоніо Нуса, Ассан Уедраого, Джоел Ндала, Клаудіо Ечеверрі, Каван Салліван, Джейден Шоу та Вікі Лопес.
Мессі перейшов до "Інтер Майамі" влітку 2023 року та продемонстрував вражаючі результати. Він забив 42 голи та зробив 21 результативну передачу за 49 матчів. Його контракт з клубом триватиме до 2025 року.
Визначено півфіналістів Ліги чемпіонів. "Арсенал" переміг "Реал" Мадрид з рахунком 1:2 (загальний рахунок 5:1) та вийшов у півфінал вперше з 2009 року. "Інтер" Мілан зіграв внічию з "Баварією" 2:2 (загальний рахунок 4:3) та також пройшов до півфіналу.
У півфіналах Ліги чемпіонів зіграють "Арсенал" та "Парі Сен-Жермен", а також "Інтер" Мілан та "Барселона". Перші матчі відбудуться 29 та 30 квітня, а матчі-відповіді - 6 та 7 травня. Фінал турніру відбудеться 31 травня на стадіоні "Альянц Арена" в Мюнхені.
Читайте також
- Гашек розкритикував WTA, ATP та Францію через участь росіян у «Ролан Гаррос»
- Оновлений рейтинг ФІФА: яке місце посідає жіноча збірна України
- Українські борці греко-римського стилю здобули три нагороди чемпіонату Європи U17
- Клубний чемпіонат світу з футболу: ФІФА обговорить збільшення кількості команд
- Волейболіст збірної України прокоментував історичну перемогу в Лізі націй
- ЗСУ на фронті ліквідували титулованого російського паверліфтера