Ляльки Барбі стали жертвою тарифів Трампа.


Ціни на іграшки зростають через нові тарифи
Американська компанія Mattel, відома завдяки ляльці Барбі, планує підвищити ціни на свою продукцію в США через тарифи, запроваджені президентом Трампом на товари з Китаю та інших країн. Ця новина стала відома за даними Mattel.
У зв'язку з цим компанія скасувала свої фінансові прогнози на наступний рік, пояснивши це нестабільністю тарифів у США. Близько 40% іграшок Mattel виробляються в Китаї, куди запроваджено 25% тарифи.
"Ми плануємо перенести частину виробництва для мінімізації впливу тарифів та диверсифікації ланцюга поставок. Також будемо робити цінові корекції у США", - заявили в компанії.
На тлі цих подій президент Трамп висловив стурбованість зростанням цін на товари: "Можливо, у дітей буде дві ляльки замість 30, і вони коштуватимуть трохи дорожче", - додав він.
Американські ритейлери вже заздалегідь попередили про можливі проблеми з поставками товарів та зростанням цін. Загалом, сезон святкових покупок 2025 року може бути суттєво ускладненим через тарифну політику та нестабільність на ринку.
Читайте також
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати
- Інструмент для Трампа: Грем розповів про плани Сенату розглянути найпотужніші санкції проти Росії
- Військова допомога Україні може зрости: єврокомісар назвав конкретні цифри
- Правило 30 днів запровадили для українців у Польщі: можна втратити все
- "Безкоштовний роумінг" в ЄС виявився з каверзою: кому з українців доведеться доплачувати