Контрнаступ армії РФ на Курщині фактично захлинувся — аналітик.
13.11.2024
1533

Журналіст
Шосталь Олександр
13.11.2024
1533

Українські військові сили вдало відбили російський наступ в Курській області. За даними експертів, Україна зараз контролює близько 700 квадратних кілометрів території Курщини, про це повідомив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.
"У районі селища Погребки була одна з найбільш напружених ситуацій. 810-та бригада морської піхоти (РФ) зазнала значних втрат у живих силах і техніці. Лише під час однієї "банзай-атаки" було знищено 14 бойових машин противника. Також було вагомі втрати серед особового складу. Варто відзначити, що 810-та бригада була перекинута з Покровського напрямку (Донецька обл.) в Курську область. Ця бригада є одним з найсильніших військових підрозділів Російської Федерації. Загалом на цьому напрямку було зафіксовано шість "банзай-атак", які закінчилися неуспішно для окупантів", - прокоментував експерт.
Снєгирьов також зазначив про бої в районі Малої Локні, але його вдалося стабілізувати завдяки оперативним резервам Збройних Сил України. За оцінками експерта, присутність військ КНДР на фронті не змогла змінити ситуацію на користь ворога.
"Наразі немає кардинального зміни ситуації на фронті. Ще раз підкреслюю: всі спроби контратак в районі Малої Локні, Плехово та Погребки успішно нейтралізовані Збройними Силами України", - зазначив аналітик.
Снєгирьов також зауважив, що військові з КНДР не мають ефективних підрозділів і спільних дій з російськими військами.
Читайте також
- Прикордонники назвали напрямки, де ворог діє найактивніше
- Під Москвою підірвали генерала армії окупантів Москаліка
- Україна взялася за контроль над мирним процесом: новий план не дозволить Росії загрожувати НАТО
- Генсек НАТО: Росія — довготермінова загроза для Альянсу
- Ворог проводить перегрупування під Покровськом
- Росія активізувала розробку морських безпілотників