Китайські вчені знайшли революційний спосіб продовжити життя онкохворих .


Китайські вчені анонсували відкриття нового методу імунотерапії, який збільшує тривалість життя пацієнтів з раком. Дослідження CAR-T показали, що хворі на рак шлунка та шлунково-стравохідної сполуки, які проходили це лікування, жили у середньому на 40% довше, ніж ті, хто використовував старі методи. Крім того, ефективність цього методу може бути корисною у лікуванні солідних пухлин, а не лише при боротьбі з раком крові.
Ті, хто отримував CAR-T-терапію, мали у середньому 7,9 місяців прожитого часу, порівняно з 5,5 місяцями при стандартному лікуванні. Крім того, вони також мали довше триваючу ремісію у порівнянні з тими, хто отримував традиційне лікування.
Цей метод імунотерапії довів свою ефективність у боротьбі з різними видами раку, включаючи гліобластому - агресивну пухлину головного мозку. Результати дослідження свідчать про великий потенціал та можливості цього методу в лікуванні онкозахворювань.
Ця новина стверджує, що імунотерапія CAR-T може бути перспективним методом у боротьбі з різними типами раку, допомагаючи пацієнтам жити довше та покращувати їхню якість життя. Відкриття китайських вчених може мати велике значення для пацієнтів не лише в Китаї, але й по всьому світу, відкриваючи нові можливості в лікуванні онкологічних захворювань.
Читайте також
- Україну накриють грози та спека до +34 градусів: Діденко попередила метеозалежних про небезпечну погоду
- В Україні мінлива хмарність: прогноз погоди на 7 червня
- У Бельгії знайдено вбитими 46-річну українку та її 6-річну доньку
- Норвегія вирішила вдарити по туристах новим податком
- У Бурятії російську волонтерку вбив колишній чоловік
- В Енгельсі уражено нафтобазу: пожежа досі триває