Ізраїльський стартап першим у світі запустив систему, яка добуває воду з повітря.


Стартап H2OLL розпочав виробництво води з повітря для бедуїнської громади
Компанія H2OLL запустила комплексну систему виробництва води з повітря у пустелі Негев. Ця нова технологія сприяє сталому розвитку сільського господарства та частково задовольняє потреби бедуїнської громади. Завдяки цій технології можна отримувати воду з повітря протягом всього року, навіть у посушливих та пустельних районах. На сьогоднішній день система здатна виробляти до 1000 літрів води на добу, та є енергоефективною.
Стартап H2OLL був заснований двома професорами з Техніону - Ераном Фрідлером та Давидом Бродаем. Пізніше до команди приєднався доктор Халід Гомед. Команда стартапу також провела успішну краудфандингову кампанію, під час якої зібрала понад чотири мільйони шекелів ($625 тис.). Зараз проект шукає фінансування для виходу на міжнародний ринок, використання сонячної енергії та розробки системи, яка зможе виробляти 10 тисяч літрів води на день.
Дослідження, проведене у 2024 році, показали, що мікропластик має негативний вплив на людський мозок. У порівнянні з попередніми дослідженнями, мозки містили більше дрібних часток пластику.
Читайте також
- Чому Apple припинила вкладати фірмові наліпки до iPhone
- В Україні школярів навчатимуть керувати FPV-дронами
- 6 кращих браузерів для Android замість Google Chrome
- Китайські вчені винайшли революційний матеріал — деталі
- Ціни на S.T.A.L.K.E.R. 2 в Україні — скільки коштує культова гра
- На Сонці сталося дев'ять спалахів — прогноз магнітних бур