Доведеться ділити на двох: юристи розкрили нюанси поділу майна під час розлучення.


Українцям розповіли, як ділити майно під час розлучення
Розірвання шлюбу є складним процесом, особливо щодо поділу спільного майна. За повідомленням "Хвилі", під час розлучення одним з найважливіших питань є розподіл майна. Деякі подружжя домовляються між собою і заносять цю угоду до нотаріуса, інші звертаються до суду.
Майно, придбане подружжям перебуваючи у шлюбі, вважається спільною власністю. Для розподілу спільного майна можна укласти договір або звернутися до нотаріуса. Нерухомість, належна тільки одному з подружжя, також можна розподілити за допомогою письмового угоди з нотаріусом.
Іван Кудояр, юрист, зазначив, що подружжя може укласти договір щодо розподілу майна після розлучення, який підтверджується нотаріусом та змінює структуру власності.
Якщо один з подружжя привніс матеріальні внески у нерухомість, яка належить іншому подружжю, таке майно може бути визнано спільним. Для отримання прав на це майно, треба звернутися до суду і довести факт внесків у житло.
Якщо шлюб не був офіційно зареєстрований, але подружжя хоче розлучитися та поділити майно, необхідно звернутися до суду та довести факт спільного проживання.
Вирішення питань поділу майна після розлучення - складний процес, який вимагає розуміння своїх прав і юридичної підтримки.
Читайте також
- Україна не прийме мир за будь-яку ціну: Сибіга назвав 3 ключові червоні лінії у переговорах з РФ
- Росія посилила атаки після початку мирних переговорів: дані ООН
- Міноборони допустило до експлуатації понад 120 нових видів озброєння у квітні
- Саміт НАТО в Гаазі: Нідерланди закриють небо і море для гарантування безпеки
- Інноваційна платформа для розмінування: українські розробники зібрали понад 100 наборів даних
- Росія перетворила окупований Крим на ракетний майданчик для "Іскандерів"