Bitcoin обвалився на 25% від історичного максимуму.


Bitcoin продовжує знижуватися під час азіатських торгів, втративши більше чверті від свого рекордного максимуму, досягнутого менше ніж шість тижнів тому. Причиною цього стало відмінення трейдерів від ставок, зроблених після інавгурації президента США Дональда Трампа.
Згідно з Bloomberg, Bitcoin впав на 5,5% до $79,627 під час торгів у Сінгапурі, досягнувши найнижчого рівня з 10 листопада. Також помітно скоротились Ethereum (-7,3%), Solana (-7,1%) та XRP (-7,8%).
Біткойн досяг свого рекорду $109,241 20 січня, на день інавгурації Трампа, але з тих пір знизився через занепокоєння щодо його політики і стану економіки США.
Трейдери поки що чекають на конкретні кроки Трампа щодо криптовалют, включаючи запаси Bitcoin.
Зараз трейдери шукають дно поліпшення ціни Біткойна, підтримка є на рівні $70,000, заявив Руслан Лієнха з криптоплатформи YouHodler, посилаючись на технічний аналіз.
Президент Трамп уже зробив кілька кроків, які підтримують криптовалюту, зокрема призначивши прихильників криптовалют на ключові посади та закривши розслідування щодо кількох криптокомпаній.
Читайте також
- У Штатах розпочався військовий парад до 250-річчя Армії: трансляція
- США перекинули частину озброєння з України на Близький Схід
- Велика Британія перекидає винищувачі на Близький Схід
- Розвідка назвала категорію військових, яких найважче повернути з російського полону
- Десятки загиблих в Ірані поранені в Ізраїлі: як далеко зайде ескалація і хто може втрутитися
- Сирський назвав "мету номер один" для оборони України