20.10.2018 27

Україна вже вп'яте поспіль виграла чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків і юнаків, завоювавши перше командне місце на змаганнях, що пройшли 13-14 жовтня в Чехії.Напередодні чемпіонату збірна двічі зустрічалася на тренувальних зборах, а в цьому році керівництво прийняло рішення зробити ставку на молоде покоління."Ми повезли в цього разу молодий склад, зробили експеримент. Зі старих вже перевірених спортсменів хтось готується до професійних боїв, хтось травмувався, і ми поставили 80 відсотків нового складу, і вони дуже гідно себе показали на міжнародному турнірі", - прокоментував успіх збірної головний тренер Федір Середюк.У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 13 країн світу, гідними суперниками для українців виявилася збірна Молдови, яка зайняла друге місце. Трійку переможців замкнули французи.