19.09.2018 34

Мер Львова Андрій Садовий розмістив чергові 70 мільйонів гривень вільних коштів міського фонду на депозитах "Укргазбанку". Ці кошти, кажуть громадські активісти, можна було б витратити на нагальні потреби міста.

"Я не розумію взагалі пана Садового, звідки в нас вільні гроші взялися. Пане Садовий, не гуляйте по Миколаєвах, Херсонах, не піартеся, а займіться своєю справою. В нашому місті немає такої галузі, де б не потрібні були кошти", - звернулася до мера керівник Львівської обласної організації партії "За життя" Інна Іваночко.

Тим часом львівська мерія нездатна профінансувати у повному обсязі потреби міських шкіл. Про це заявила керівник управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

"Місто передбачає кошти на утримання роботи закладів освіти. Це є кошти на придбання матеріалів, обладнання, на виконання поточних робіт, оплату послуг. І на школи, і на садочки сума таких коштів – приблизно 25 мільйонів. Звичайно, тих грошей не вистачає для того, щоби повністю покрити всі потреби школи", - каже вона.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, у липні мер Львова поклав на депозит до "Укргазбанку" 440 мільйонів гривень, у квітні - 40 мільйонів гривень, а у січні понад 300 мільйонів гривень. Таким чином, на рахунках фінустанови вже понад вісімсот мільйонів вільних коштів міського бюджету.

Відомо, що Львівську обласну дирекцію "Укргазбанку" очолює депутат Львівської міськради від "Самопомочі" та член постійної комісії з питань фінансів і планування бюджету Львова Олег Василишин

Новини партнерів

Загрузка...