13.08.2018 32

В Шевченківському районному суді Львова тривають слухання по справі Михайла Баджеги.

Баджега затриманий як співучасник замаху на місцевого бізнесмена Назара Керницького. Разом з тим чоловік відноситься до угрупування, що фігурує у ще одній справі по замаху на львівського підприємця Богдана Копитка. Нещодавно колегія суддів відпустила Баджегу під заставу, що викликало невдоволення у місцевих активістів.

"На нашу думку, останнє рішення суду було неправомірним, нелогічним, тому ми вимагаємо відводу тієї колегії суддів і призначення іншої. Ми сподіваємось, що буде призначена нова колегія суддів, яка буде у правовому полі і правильно вести", - сказав громадський активіст Валентин Сердюк.

Активісти вирішили пікетувати чергове засідання у справі Баджеги із вимогою відводу колегії суддів, які ухвалили несправедливе, на їхню думку, рішення.

"Повинна розглядатися заява щодо відводу колегії суддів, яка подана представниками потерпілої сторони, оскільки ми вважаємо і у нас є певні сумніви щодо неупередженості вказаної колегії суддів", - сказав адвокат Назара Керницького Андрій Мартинюк.

Судді відмовили в заяві про відвід, однак оголосили про самовідвід, що кардинально не змінює обставин їх упередженості

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...