19.09.2018 41

Україна знаходиться в десятці країн, в яких швидкими темпами відбувається депопуляція. До 2050 року населення України може скоротитися на 18%. Такі дані наводить Організація об'єднаних націй. Один з основних факторів - трудова міграція населення.

 "За останні півроку, згідно з підрахунками сайту ukrainianpeoplelicks.com, з країни виїхали понад півмільйона українців. Тобто кожну хвилину України залишають двоє громадян. Основна маса фахівців вже виїхала у попередніх хвилях міграції, зате зараз спостерігається відтік працездатного молодого населення".

За словами міністра економіки України 1997-1998 роках Віктора Суслова фактор трудової міграції перетворює Україну на одну з найвідсталіших країн світу.

"Фактор трудової міграції перетворює Україну на одну з найвідсталіших країн світу, і потенційно це несе в собі колосальні загрози, пов'язані в тому числі з тим, що українська робоча сила буде заміщена якийсь більш дешевої і кваліфікованої раб силою з інших країн, насамперед, азійських", - повідомив Суслов

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Головні відео 12.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...