24.09.2018 18

Залучити інвестиції в село - таке завдання стояло перед учасниками політичного реаліті "Кандидат" в останньому випуску шоу. Розділившись на дві команди, потенційні депутати мали сформувати ідею бізнес-проекту, який буде цікавий інвесторам.

Перша команда зосередилась на створенні бренда, який би займався розповсюдженням і продажем лісових ягід.

І поки одна команда чітко визначилась зі своїм бізнес-проектом, інша не могла знайти консенсус. Врешті команда визначилась. І вирішила зробити бізнес на равликах.

Утім попри світову моду на слимаків, проект не приніс команді перемогу. Як зізнаються учасники другої команди, вони програли не через бізнес-ідею, а тому що більше займалася з'ясуванням стосунків.

Саме тому команда вимушена була попрощатись із одним з учасників - найменш активним та невпевненим.

"В політиці, як і під час бойових дій, найстрашніше - це паніка. Слабка людина починає панікувати, і ці флюїди вражають інших. Микола виявився слабким", - говорить лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Боротьба за титул переможця у шоу стає запеклішою. Єдиний, хто витримає усі випробування Вадима Рабіновича та кураторів проекту, отримає можливість навчатись у Стенфорді, а головне - займе прохідну позицію у списках партії "За життя" на прийдешніх виборах до парламенту

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Головні відео 16.10.2018

Новини партнерів

Загрузка...