03.10.2018 29

У Смілі на Черкащини зими чекають із острахом - як і минулоріч опалювальний сезон тут може не початись.

"У Смілі просто колапс. Зараз почнеться опалювальний сезон у області, а тут – ніхто гарантії не дає, що він почнеться. Борги просто божевільні. При тому накопичились системні проблеми, які не вирішувались роками. Під загрозою опалювальний сезон повністю, як населенню, так і по школах, садочках, лікарнях, які тут є", - розповідає керівник Черкаської облорганізації партії "За життя" Олег Кашко.

Мешканці міста готуються до холодної зими. Єдиний вихід із ситуації на думку депутатів та активістів Черкащини - перевибори до міськради Сміли. Відповідне звернення нещодавно було проголосоване в обласній раді.

"Питання виносилося кілька разів. І ми підтримали це питання, і фракція підтримала, і депутати підтримали звернення до Верховної Ради про перевибори тут у Смілі. Тому що тривати таке не може", - впевнений він.

У Черкаській обларді упевнені: єдинство нового депутатського корпусу та мера Сміли, а також готовність вести конструктивний діалог із обленерго та облгазом зможуть допомогти у вирішенні питання

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Головні відео 17.10.2018

Новини партнерів

Загрузка...