20.08.2018 33

Це - Миколаїв. Корабельний район міста.

Жителі будинку на вулиці Айвазовського 11-б уже місяць вимушені пішки підійматись до себе у квартири. Адже в будівлі не працює ліфт - скаржаться місцеві. Жителі будинку розповідають: справно платять за обслуговування ліфту і боргів не мають. Кажуть, що в "Миколаївліфті" їм дали відповіть - мешканці будинку мають самі ремонтувати зламаний ліфт.

"Дивлячись на бездіяльність депутатів, які не виділяють кошти на важливе питання – ремонт ліфтів, а витрачають лише на т.з. програму "теплий будинок", "м’який дах", де можна будь-що розпилити, ми приведемо цих людей, і нехай вони пояснюють людям, чому вони пилять гроші, чому скеровують незрозуміло куди", - сказав прихильник ПП "За Життя" Максим Невічаний.

У Корабельному районі Миколаєва проблема не лише з ліфтами. Місцеві мешканці в знак протесту через відсутність світла в гуртожитках перекрили автомобільну дорогу біля заводу "Зоря". В їхніх будинках вже не вперше вимикають світло. Цього разу люди були змушені перекрити дорогу і трамвайні колії, вимагаючи, щоб на них звернули уваги представники влади

Новини партнерів

Загрузка...