08.10.2018 189

За головні призи фестивалю змагатимуться сімдесят стрічок у номінаціях анімаційного, короткометражного, документального та повнометражного кіно.

"Ці фільми допомагають людям жити. От є фільми, які заважають людям жити, збуджують їх, заповнюють душу страстями. А є фільми, які звільняють від цієї метушні, і це допомагає думати про бога, про вічність, про любов. Це дійсно свято православного кінематографа, який є і процвітає", - заявив генеральний директор фестивалю протоієрей Олександр Акулов.

Фестиваль відбувається з благословення предстоятеля Української православноїцеркви митрополита Онуфрія та присвячений тридцятиріччю відродження Києво-Печерської Лаври. Особливу увагу цьогоріч звертають на складну ситуацію в українському православ'ї.

"Я думаю, що і цього разу винесемо всім православним світом, вистоїмо", - вважає президент фестивалю народний депутат Андрій Деркач. "Головне, щоб кожен батюшка в Україні знав та відчував, що він не сам. Поряд з ним православ’я, поряд з ним віра", - додав він.

Перегляд конкурсних робіт триватиме у столичному Будинку кіно з 8 по 10 жовтня

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Головні відео 15.10.2018

Новини партнерів

Загрузка...