06.10.2018 39

Право дітей на навчання батьки з Херсону відстоюють у суді. В Іванівському районі Херсонської області минулого року запустили реформу з децентралізації. Батькам обіцяли зробити Нововасилівську сільську школу опорною, а як результат старші класи школи закрили узагалі, а дітей перевели навчатися у райцентр.

Через переведення дітей старших класів Нововасилівської і Трохимівської шкіл розпочалася судова тяганина. Серед активістів була мама дитини, яка до цих пір не відвідує школу, бо не захотіли їздити в райцентр. На Любов Соловйову завели адміністративну справу за невиконання обов'язків щодо виховання дітей. Іншим активістам погрожували тим же, тому вони були змушені віддати дітей в Іванівську школу. Партія "За Життя" і активісти вимагають скасування даного рішення Іванівської ОТГ і продовження навчання дітей на місцях.

"Батькам доводиться в силу захисту свого права та права своїх дітей на отримання освіти перейти у судовий процес, щоб захистити себе і свою громаду", - заявляє заступник керівника Херсонської обласної організації партії "За життя" Андрій Клочко.

Адвокат громади Олексій Салівонський заявляє, що рішення щодо школи є незаконним: "Воно винесене з порушення процедури його прийняття, так і з грубим порушенням прав громади та самих дітей щодо отримання базової середньої освіти"

Головні відео 17.10.2018

Новини партнерів

Загрузка...