13.09.2018 25

Об'єднатися усім політичним силам, що мають мандат довіри у виборців південного сходу країни. З такою пропозицією виступив лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Людям все одно, люди хочуть зупинити війну, зупинити економічний крах. Цим ми будемо займатися", - вважає Рабінович.

Політологи зазначають - об'єднання політичних сил неминуче - бо на це є запит у суспільстві.

"Ще важливіше, що це знизу йде. низи вже не хочуть так жити. Виборці таких регіонів хочуть таку політичну силу, яка б реально, істотно абсолютно конкурентна була б по відношенню до нинішньої влади.", - говорить політичний експерт Володимир Кацман.

"Всі ці політичні сили, які були на біло-блакитному фоні, сьогодні підштовхують до об'єднання інстинкт виживання. і бізнес, який не може вічно бути в опозиції, і виборець, який в значній мірі розшарований роздробленістю в цьому таборі. І за великим рахунком, дії влади яка абсолютно ігнорує позиції цієї частини України",- говорить політичний консультант Руслан Бортнік.

На заклик Вадима Рабіновича вже відгукнулися лідери "Опозиційного блоку" - Сергій Льовочкін, Юрій Бойко та Вадим Новинський.

"Вважаємо найважливішим кроком цього політичного сезону - об'єднання всіх політичних сил, у яких є спільні цінності. Ми сподіваємося на широку консолідацію всіх здорових політичних сил, кому набридли війна та бідність, набридла розруха", - говорить Сергій Льовочкін."Політичні сили, які хочуть мира, стабільності і розвитку в країні повинні об'єднатись. в тому числі і привітаю те, що ми об'єднаємось з партією "За життя", - вважає співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко.

Інтереси України мають бути вищими за особисті образи, тож, як відзначив Вадим Рабінович, він вітає принципове рішення "Опозиційного блоку" про необхідність об'єднання.

"Я не знаю чим це все скінчиться, але я вважаю що якщо ми об'єднаємося, ми зупинимо війну. Я не знаю, чим це скінчиться, але якщо ми об'єднаємося, ми встановимо нормальні правила гри в бізнесі", - говорить Рабінович.

Вадим Рабінович закликав до об'єднання й інші політичні сили та громадські організації, які поділяють цінності його партії.

 

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...