19.09.2018 31

Мітинг проти підвищення тарифів на газ та співпраці держави з Міжнародним валютним фондом відбувся під Донецькою облдержадміністрацією, його організувала політична партія "За життя".

"Через обладміністрації ми намагаємось донести до уряду, що люди живуть ще й в областях, не тільки в столиці. Щоб вони побачили, що ми є, що не можемо цього терпіти, і люди вже виходять на мирні акції протесту, доводячи тим, що потрібно змінювати щось в державі – або вектор політики. Або керівництво держави", - заявив заступник керівника Донецької регіональної організації партії "За життя" Дмитро Дорошенко.

В акції взяли участь жителі з усієї області. Кажуть, якщо не заявити про свою позицію зараз, з початком опалювального сезону доведеться важко. Такі акції відбулися у багатьох містах України.

"Наш газ, який добувають в Україні набагато дешевше і його вистачає. Чому так держава чинить? МВФ ставить такі умови, і ми змушені вийти, це крик душі. Я вважаю, це геноцид нашого народу", - заявив представник партії "За життя" з Костянтинівки Юрій Митницький.

Мітингарі обіцяють: якщо їх не почують, виходитимуть на безстрокові акції протесту

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...