31.08.2018 27

Маріупольський міський центр по обслуговуванню громадян без певного місця проживання у літній період приймає в своїх стінах близько двадцяти п'яти безхатьків. На їхнє утримання міська влада виділяє кошти, але від будь-якої іншої допомоги тут не прийнято відмовлятись - зазначає директор закладу.

"Ми постійно потребуємо цього. Тобто люди, що ведуть асоціальний спосіб життя, безхатченки, потребують цього: миючі, харчування, одяг", - розказав директор центру Сергій Кравченко про потреби центру.Свою допомогу тут уже не вперше надають члени місцевої організації партії "За життя". Вони зазначають, що намагаються усіляко підтримувати маріупольців, незалежно від їхнього соціального становища.

"Вони нічим від нас не відрізняються, просто їм в житті трохи не пощастило. І ми ті люди, які сьогодні на це звернули увагу. До речі, робимо ми це вже на протязі 5 років. Це не разова акція, ми збираємося далі відвідувати. Приємно бачити, що багато людей, що тут проживають, якось не поникли духом, з огляду на ситуацію в нашій країні. Вони все-таки намагаються, вони все-таки пробують шукати собі роботу", - розказав про акцію голова Маріупольської організації "За життя" Максим Ткач.

Свою системну допомогу маріупольські активісти партії надають також місцвим гаріатричним та дитячим закладам

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...