26.08.2018 40

Українські політики своїми заявами роблять усе, щоб Олег Сєнцов не повернувся додому. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна"  заявив спецпредставник України з гуманітарних питань в тристоронній контактній групі Віктор Медведчук. 

 "Сьогодні шляхом тиску, необачних висловлювань, критики на адресу того ж Кремля, політики в Україні намагаються зробити так, щоб Сєнцов не повернувся. Це суто моя думка. Можу сказати, що я не знаю, хто веде сьогодні переговори щодо Сенцова, мною вони велися кілька місяців тому. І були різні варіанти, які були предметом обговорення. Те, що відбувається через останні заяви, - я можу зробити висновок, що ці переговори не ведуться на сьогоднішній день", - сказав Віктор Медведчук.

У той же час, Віктор Медведчук зазначає, що Людмила Денісова поводиться не як уповноважена з прав людини, а як політик, а її дії називає  необачними. 

 "Будь-який тиск на РФ і її керівництво є контрпродуктивним. І ніякої користі це не принесе. Звернення і вимоги через міжнародні організації до РФ, на жаль, навряд чи вплинуть. Треба вести переговори з РФ, треба пропонувати, кого натомість Україна може звільнити для того, щоб звільнити тих, чиєю свободи ми бажаємо", - говорить Медведчук.

 

Відео по темі

Головні відео 13.11.2018

Новини партнерів

Загрузка...