Відео по темі

26.12.2020

26.12.2020

29.12.2020

03.01.2021

30.12.2020

02.01.2021

31.12.2020

28.12.2020

30.12.2020
28.16 | 34.25 |
Антинародним і неприйнятним для ухвалення називають проект бюджету на 2021 рік в "Опозиційній платформі - За життя". Поки закон перебуває на стадії першого читання, його необхідно кардинально змінити та направити в русло економічного розвитку та процвітання - упевнений голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.
ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
Ми вважаємо, в першу чергу, що не може бути стерпною ситуація, коли дохідна частина бюджету формується на дві третини, майже на 66%, з внутрішніх і зовнішніх запозичень. Це неприйнятно для суверенної і незалежної держави. Ми повинні змінювати радикально економічну політику. Ми висунули пропозиції щодо наповнення дохідної частини і зростання ВВП конкретно. Це зняття економічної блокади з Донбасу, це відновлення торговельно-економічних відносин з країнами СНД та РФ, і вважаємо, що ми можемо збільшити завдяки зміні радикальній економічного курсу, завдяки податковій політиці, завдяки тарифній політиці - а всі ці законопроекти перебувають у ВРУ вже не перший місяць - ми можемо змінити радикально наповнення дохідної частини бюджету, де не буде дві третини складатися із запозичення.
Якщо країна заробляє лише на третину, а інше має позичати - то це вже питання національної безпеки. Результатом цього становища у партії називають безглузду політику попередньої та нинішньої влади. Вони накопичили стільки боргів перед міжнародними кредиторами, що розплачуватися за це доведеться ще не одному поколінню українців - каже співголова "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович.
ВАДИМ РАБІНОВИЧ, СПІВГОЛОВА ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
182 з гаком млрд - дірка в бюджеті. Дірку сперли, але це окрема розмова. На рахунках скарбниці немає грошей взагалі. Технічний дефолт забезпечений державі до кінця року. Так, можна взяти ще один кредит, два кредити, може, заткнути дірки, які ще наші правнуки повинні будуть віддавати і нажеруться ще 5 осіб з нової команди. Але це ніяк не рятує країну. Тому технічний дефолт - ми приречені на це. Навіщо ж ми за це закладаємо землю, вбиваємо своїх людей, позбавляємо їх пенсій, медицини, освіти? Все знищуємо, тому що нам дають кредити. Так а для чого потрібен цей кредит? Для похорону країни?
"Опозиційна платформа - За життя" запропонувала конкретні кроки для зростання ВВП та дохідної частини бюджету, а також пропозиції щодо покращення соціальних сфер життя країни - до законопроекту про Державний бюджет представники партії подали 220 поправок.
ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
Ми висунули пропозицію щодо захисту соціальних програм, щодо субвенцій, щодо субсидій, ми висунули пропозицію про те, що не може бути прийнятним прожитковий мінімум на тому рівні, який пропонує сьогодні уряд, який давно має піти у відставку. Ми зробили свої пропозиції щодо мінімальної заробітної плати, яка не може становити ані 5, ані 6 тисяч гривень. Ми висунули свої пропозиції з приводу мінімальної пенсії. Все це фактично подано в альтернативному законопроекті до бюджету, який було підготовлено і внесено до ВРУ Кабінетом міністрів. І ми будемо стояти твердо на цих позиціях, тому що, по-перше, вважаємо, що бюджет повинен захищати соціально наших громадян, перше. Друге: ми вказуємо на нові джерела поповнення ВВП і дохідної частини бюджету, і ми вказуємо, що треба в економіці змінити для того, щоб претендувати на побудову в Україні успішної країни..
Нагадаємо: фракція "Опозиційної платформи - За життя" неодноразово вимагала відставки уряду як непрофесійного та непридатного для управління економікою країни, адже нинішня влада продовжує курс своїх попередників, будуючи в Україні поліцейську державу з бідним населенням - кажуть у партії. Політики упевнені: замість виплат за зовнішніми боргами, збільшення фінансування чиновницького апарату і силовиків необхідно направити кошти на розвиток економіки, збільшити виплати на соціальну підтримку людей та на медицину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть кнопку "повідомити про помилку", щоб повідомити про це редакцію