Медведчук і Волошин взяли участь у міжнародному круглому столі, присвяченому безпеки в період пандемії коронавіруса

14.07.2020 936

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та керівник міжнародного напрямку роботи політсили Олег Волошин взяли участь у міжнародному круглому столі щодо безпеки в період пандемії разом із керівниками авторитетних парламентських партій Росії, Китаю, Кіпру, Німеччини, Японії, Казахстану, Сербії, Туреччини та В'єтнаму. Організатором відеоконференції "Співпраця у сфері безпеки у період пандемії" стала партія "Єдина Росія", яку представив її голова Дмитро Медведєв. Головною ідеєю конференції стало об'єднання зусиль всіх країн, щоб вистояти і побороти коронавірус, забувши всі про суперечності та чвари.

 

ДМИТРО МЕДВЕДЄВ, ГОЛОВА ПАРТІЇ "ЄДИНА РОСІЯ"

Ніхто не може дати гарантії, що не буде погіршень, другої, третьої хвилі, що ефективними виявляться ліки. Але тільки спільною роботою ми можемо досягти бажаних результатів. Попри різницю позицій, ідеологічних підходів, намагатися надати імпульс цій роботі, щоб ми змогли подолати найстрашніший виклик, з яким зіткнулося людство у XXI столітті.

 

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук подякував організаторам, які виступили з ініціативою провести круглий стіл, присвячений актуальній темі, а також нагадав статтю Дмитра Медведєва, яку присвячено питанням співпраці у сфері безпеки в період пандемії.

 

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Дмитро Анатолійович навів, на мій погляд, знакові слова, процитувавши великого російського вченого Костянтина Ціолковського, людини зі світовим ім'ям, який сказав, що до Золотого століття потраплять люди, які навчаться об'єднуватися. Я пропоную всім вдуматися в ці слова: "Навчаться об'єднуватися". Адже наскільки важливо це сьогодні, коли це зло, коронавірус, Covid-19, торкнувся фактично всіх країн світу. І скрізь ця боротьба, як правильно зазначалося в дискусії, ведеться різними методами та з використанням різних ресурсів. Але ж це боротьба і це проблема для всіх країн, зокрема і країн, які сьогодні беруть участь у дискусії, їх представники.

 

На необхідності об’єднуватися наполягали всі учасники конференції. Тільки так, допомагаючи один одному, світ зможе вистояти перед викликами XXI сторіччя.

 

СУН ТАО, ЗАВІДУВАЧ МІЖНАРОДНОГО ВІДДІЛУ ЦЕНТРАЛЬНОГО КОМІТЕТУ КОМПАРТІЇ КИТАЮ

Вірус не бачить кордонів, не бачить рас і відмінностей. Тому зараз дуже важливо правильно відпрацювати безпеку на санітарно-гігієнічному рівні. Пандемія показала, що ми живемо у спільному майбутньому. Жодна країна не застрахована від того, що в ній не буде вірусу. І так само не означає, що все буде добре, якщо вірус буде продовжувати жити навколо країни. Тому країнам необхідно взятися за руки. І розвивати загальну або колективну безпеку.

 

ІТІРО АЙСАВА, ДЕПУТАТ ВІД ЛІБЕРАЛЬНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ ЯПОНІЇ

Наші колеги з Китайської Народної Республіки першими зіткнулися з проблемою коронавірусу. І ми повинні вивчати їх досвід. Адже вони поширювали необхідну інформацію вчасно для всіх країн. А також відразу після пандемії вони вживали необхідні та адекватні заходи для захисту своїх та інших громадян. Тому ми повинні обмінюватися досвідом, інформацією та підходом кожної держави. Які заходи кожна держава вживає для боротьби з коронавірусом.

 

Об’єднанню країн задля вирішення спільної проблеми заважають збройні конфлікти, і єдиним шляхом є припинення вогню. Манфред Грунд, керуючий справами фракції Християнсько-демократичного союзу і Християнського-соціального союзу Німеччини, заявив, що у нинішніх нових умовах необхідно пильнувати за безпекою у світі.

 

МАНФРЕД ГРУНД, КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ФРАКЦІЇ ХДС/ХСС, Німеччина

Це міжнародна безпека та співпраця для того, щоб ніхто, жодна держава не могла скористатися ситуацією нестабільності, щоб створити нові конфлікти у відносинах між країнами. Ми підтримуємо заклики генерального секретаря ООН, який закликав припинити вогонь і реалізовувати інші заходи.

Віктор Медведчук також підкреслив важливість припинення вогню та бойових дій. Тим паче партія "Опозиційна платформа - За життя" вже давно презентувала мирний план для врегулювання конфлікту та повернення Донбасу в Україну, а України - на Донбас.

 

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

В Україні, треба зазначити, коронавірус наклався на проблему, яка є № 1 для країни останні 6 років, як за попередньої, так і за нинішньої влади – це проблема мирного врегулювання на Донбасі. Це дійсно найбільший біль сьогодні в Україні, і те, що влада завела у глухий кут, сьогоднішня влада пана Зеленського та його команди, завела в безвихідь це питання. Це відбувається, на превеликий жаль для нашої партії, яка запропонувала мирний план врегулювання та реалізує його на всіх рівнях, зокрема і міжнародному. Це викликає велику стурбованість, і ми розуміємо, що влада Зеленського не може встановити мир на Донбасі.

 

У зв'язку з обговоренням проблеми коронавірусу Віктор Медведчук розповів лідерам політичних сил іноземних держав про ту боротьбу, яку веде партія "Опозиційна платформа - За життя" проти діяльності бактеріологічних лабораторій, розміщених Сполученими Штатами на території України ще 15 років тому. За фактами численних звернень депутатів "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука та Рената Кузьміна правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження.

 

ВІКТОР МЕДВЕДЧУК, ГОЛОВА ПОЛІТРАДИ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Протягом 15 років ведуться перемовини про підписання протоколу до цієї Конвенції. На жаль, сьогодні існує можливість для деяких держав, зокрема США, проводити дослідження на території інших держав на шкоду цим державам. Я вважаю, що ми повинні підтримати всі країни, які ведуть боротьбу за підписання цього документа, зокрема і Росію, яка домагається його ухвалення.

 

Конференція ж завершилася головним висновком спікерів – тільки спільною роботою світ зможе подолати пандемію XXI сторіччя.

 

ДМИТРО МЕДВЄДЄВ, ГОЛОВА ПАРТІЇ "ЄДИНА РОСІЯ"

Пандемія зрівняла країни: великі і малі, дуже постраждалі й не дуже. У нас є різні погляди з якихось окремих питань, але ця різниця у поглядах не повинна заважати вибудовуванню повноцінної співпраці в епоху пандемії коронавірусу.

 

Ініціатор відеоконференції Дмитро Медведєв анонсував можливість підготовки звернення керівництва політичних партій за підсумками круглого столу. Крім того, учасники домовилися про продовження міжпартійних консультацій в онлайні, оскільки такий формат довів свою ефективність.

Новини партнерів

Loading...
d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>