26.07.2018 44

Люди висунули голову "Українського вибору" Віктора Медведчука менеджером по зв'язках з СНД, тому що там його слухають. Про це в ефірі "112 Україна" заявив політичний експерт Володимир Кацман.

"Я знаю, чому люди висунули Медведчука кращим керівником за напрямом СНД і Росії. По-перше, його там слухають. По-друге, ми маємо сумний досвід неМедведчука в переговорному процесі по звільненню наших полонених. І до чого він призвів? До сумних результатів. До того, що поки жоден полонений не звільнений. Напевно, це і було головною рушійною силою людей, які висунули цю людину", - сказав він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи.

Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

В команду "За життя", на думку глядачів, повинні бути запрошені: Віктор Медведчук (мир і відносини з країнами СНД), Віктор Суслов (економіка), Віталій Шабунін (боротьба з корупцією), Євген Педаченко (медреформа), Валентин Наливайченко (зовнішня політика).

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...