13.10.2018 23

Сьомий випуск сенсаційного проекту розслідувань "Ліга корупції" вийшов цієї суботи, 13 жовтня, о 18:15 на телеканалі "112 Україна". Випуск було присвячено вже раніше порушеній журналістами "Ліги корупції" темі - ситуації в українських в'язницях і роботі засуджених.

Цього разу журналісти розповіли, хто сидить в українських тюрмах за корупцію і чому замість великих чиновників судять звичайних клерків. Також стало відомо, як система прикриває "своїх".

Минулого випуску розповідалося, чому адміністрація безкарно катує засуджених і як на тюремному виробництві працюють люди з небезпечними захворюваннями.

В одному з попередніх випусків "Ліга корупції" вже з'ясувала, що керівництво виправних колоній та адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби може використовувати примусову працю в'язнів для особистого збагачення. Так, під час розслідування з'ясувалося, що мати заступника голови адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби Олега Шепіти, пенсіонерка Люся Шепіта, має два будинки під Львовом, будинок у центрі Києва площею 1100 кв. м, а також низку комерційної нерухомості

 

Головні відео 15.11.2018

Новини партнерів

Загрузка...