18.09.2018 21

Суперечка між головою СММ ОБСЄ Тоні Фрішем і віце-спікером Верховної Ради Іриною Геращенко може загальмувати процес обміну полоненими. Таку думку озвучив доктор політичних наук Ігор Піляєв.

Вони провели брифінг за підсумками візиту у в’язниці на території окупованого Донбасу. Відповідаючи на питання журналістів про перспективи обміну українських заручників і про можливе перешкоджання процесу "іншою стороною" Фріш заявив.

"Звинуватити іншу сторону легко. І я так розумію, журналісти іншої сторони говорять те ж саме про вас. Ви знаєте, і це факт, що всі сторони, всі учасники Мінського процесу повинні прийняти рішення, і я дуже сподіваюся, що всі сторони будуть мати бажання зробити цей крок як можна раніше", - підкреслив Фріш.

Конфлікти між представниками влади та міжнародних організацій можуть перешкодити процесу обміну полоненими - вважають політологи.

"Це може лише відтермінувати такий довгоочікуваний для України процес, якщо немає згоди. Якщо немає єдиної позиції. Хоча б прагматичного партнерства. Це означає, що люди і далі будуть перебувати за гратами", - впевнена політолог Юлія Комарова.

"Я думаю, що вона якимсь чином буде, звісно, гальмувати врегулювання, рішення, але я підкреслюю, навіть хай це рішення буде знайдене, хай буде проведено цей обмін полоненими – це все дуже важливо з гуманітарної точки зору, але це ж паліатив, це не вирішує сам конфлікт", - вважає доктор політичних наук Ігор Піляєв.

На думку Ігоря Піляєва, найбільш прийнятною основою для вирішення конфлікту є мінські домовленості

Головні відео 12.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...