25.09.2018 32

Лідер "Народного контролю" Дмитро Добродомов зустрівся з колективом і студентами Берштинского енергетичного коледжу на Прикарпатті, і обговорив з ними ситуацію з профтехосвітою в Україні.

"Про що переживають студенти - чи будуть вона працевлаштовані, чи зможуть заробляти в Україні. Було таке питання: хто бажає виїхати, а хто працювати тут? Зрозуміло, що налаштовані на закордон, тому що люди хочуть стабільний заробіток. Наше завдання, щоб наші співгромадяни могли гідно заробляти тут, в Україні", - заявив керівник "Народного контролю" на Прикарпатті Володимир Гергелюк.

У навчальному закладі скаржаться на брак грошей на фінансування, адже витрати на коледж переклали на місця. Дмитро Добродомов розповів, що "Народний контроль" подав законопроект щодо реформи профтехосвіти, який, зокрема, передбачає підвищення зарплат і стипендій. Він переконаний, що такі ініціативи вдасться реалізувати тільки після зміни влади. Про це говорили з жителями вже іншого міста - Косова.

"Чи можемо ми повністю перезавантажити країну? Ми повинні це зробити. Чи можуть це зробити ті, хто 20 років її туди заганяв? Категорично - ні. Чи є ті, хто може їх замінити? Звичайно, вони є. Ось і наша партія "Народний контроль" створювалася як платформа для політичної реалізації саме таких людей", - заявив Добродомов.

Політик зазначив, що сучасним опозиційним демократичним силам необхідно об'єднатися заради оновлення системи. "Ми виступаємо як партія за об'єднання опозиційних демократичних сил, щоб ми могли висунути єдиного кандидата в президенти, щоб єдиною колоною зайти в парламент і взяти понад 226 голосів для схвалення тих потрібних реалістичних рішень, які можуть це зробити", - заявив він.

Головні відео 12.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...