28.10.2018 37

Політичний експерт Олена Дяченко в ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментувала сьогоднішній інцидент на одній із заправок Києва, де праворадикали заблокували автомобіль жінки з дитиною-інвалідом та перешкоджали роботі АЗС.

"Добре, що обійшлося без жертв, але, звичайно, що хотілося б жити в державі, де є якийсь правопрорядок, а не право праворадикальних організацій робити все, що їм здається правильним", - вважає Дяченко. Вона зазначила, що найчастіше в подібних інцидентах замішані саме люди з правими поглядами.

Експерт також нагадала, що відповідно до законодавства, будь-який громадянин може затримати правопорушника, який на його очах вчиняє правопорушення.

"Звичайно, співробітники заправної станції повинні були б реагувати, і якщо цей конфлікт довго тривав, то хотілося б, щоб там була поліція, яка б зафіксувала події", - впевнена вона.

Нагадаємо, сьогодні близько полудня члени організації ВО "Свобода" на чолі з депутатом Київради Володимиром Назаренко заблокували одну з заправок, там вони оточили автомобіль жінки з дитиною-інвалідом, не давали їй оплатити паливо, змалювали і обклеїли листівками машину.

 

Відео по темі

Головні відео 15.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...